Usługi Komputerowe
Michał Litkiewicz
Romanowskiego 30C/6
81-185 Gdynia

604 803 990
info@litkiewicz.pl
Home Galeria Serwis Poczta
 • Szkoły
  Firmy
  Biura rachunkowe
  Hurtownie i sklepy
  Pensjonaty, hotele, schroniska
  Mały biznes
  ln

Program przeznaczony dla biur rachunkowych prowadzących firmy współpracujące z zagranicznymi kontrahentami oraz dla podmiotów indywidualnych wystawiających faktury w obcej walucie.
O programie

1.Twój klient wystawił fakturę w obcej walucie?
2.W dniu jej wystawienia obowiązywał kurs, może inny od kursu w dniu jej zapłaty?.
3.Kontrahent Twojego klienta płacił za fakturę w ratach?
4.Każda rata to inny kurs waluty?

Jeżeli masz problem z rozliczeniem takich faktur, sprawdź ten program. Rozliczy za Ciebie każdą fakturę, wyliczy różnice kursowe. Dokona zestawienia faktur za dany okres.


Baza klientów umożliwia zarejestrowanie firmy prowadzonej przez Twoje biuro rachunkowe. Z poziomu bazy możesz uruchomić bazę kontrahentów swojego klienta oraz rejestr faktur. Możesz wysyłać pocztę elektroniczną oraz adresować koperty. Swoich klientów możesz podzielić na kategorie i grupy, łatwo i szybko dokonasz selekcji danych. Wydruki szczegółowe oraz definiowalne. Teraz od Ciebie zależy co wydrukuje Twoja drukarka.
Dla każdego klienta istnieje oddzielna baza kontrahentów. Wpiszesz do niej dane firm z którymi współpracuje Twój klient. Pomoże Ci to w późniejszym rejestrowaniu jego faktur.
Moduł umożliwi Ci rejestrowanie wystawionych faktur przez klienta. Rejestr faktur jest oddzielny dla każdego klienta. Możesz wyselekcjonować dane stosując filtr, możesz zawęzić obraz faktur do podanego okresu dat. Wydrukujesz w obrazie szczegółowym lub definiowalnym rejestr wraz z podliczeniem różnic kursowych ujemnych i dodatnich.
Nazwa programu
Różnice kursowe
Wersja
4.06
Cena
150 zł
Pobieranie
roznice.exe

Zasady rejestracji oprogramowania.

Nową formą autoryzacji programów jest autoryzacja przez wpisanie klucza aktywującego program. Wszystkie programy dostosowane do tej formy posiadają w opcji Dodatki górnego menu opcję Rejestracja. Po jej uruchomieniu zobaczysz okno rejestracji produktu wraz z krótką instrukcją. Zasadniczym elementem takiej rejestracji jest wygenerowany unikatowy numer ID Twojego produktu. Na jego podstawie otrzymasz kod aktywujący.
Przepisz ten numer bardzo starannie i pocztą elektroniczna ( w niektórych przypadkach też telefonicznie) wyślij ten numer na adres firmy. Nie zapomnij napisać jakiego produktu on dotyczy oraz jakiej wersji ( dla różnych wersji tego samego produktu kody aktywacyjne mogą być inne). Otrzymasz kod który następnie musisz wpisać do odpowiedniego pola.
Po wpisaniu klucza uruchom przycisk Rejestracja, zamknij program i uruchom go powtórnie. Jeżeli proces rejestracji przebiegł bez problemów, Twój produkt z wersji demo przejdzie w pełną wersję komercyjną. Jeżeli teraz uruchomisz opcję Rejestracja, zobaczysz obok numeru ID także numer Twojego klucza. Zapisz ten numer. Będzie Ci on potrzebny w przypadku kolejnej instalacji o ile taka konieczność zajdzie.
Powtórna rejestracja oprogramowania.

1. Ponowne ustalenie klucza aktywacyjnego jest płatne i wynosi 15 zł . Firma zastrzega sobie prawo do odstąpienia od pobierania opłaty w sytuacjach losowo uzasadnionych.
3. Opłaty za ponowne ustalenie klucza dokonasz przelewem koniecznie z dopiskiem zawierającym nazwę klienta, dane do korespondencji, adres E-mail oraz nazwę i wersję programu.
4. Opłata 15 zł brutto dotyczy ustalenia klucza niezależnie od programu którego ten klucz dotyczy.
5. Na adres podany na przelewie zostanie wysłany rachunek na kwotę przelewu.
6. Po realizacji przelewu na adres skrzynki pocztowej zostanie wysłany nowy kod aktywacyjny.
Licencja.

Akceptacja licencji jest jednoznaczna z zawarciem umowy między kupującym a autorem. Przedmiotem tej umowy jest zakup programu w wersji "Jaki jest" co wynika z możliwości nieograniczonego zapoznania się ze wszystkimi jego opcjami na podstawie udostępnionych wersji demonstracyjnych. Zakup programu będzie traktowany jako pełna jego akceptacja.
Serwis oprogramowania dla firm, biur i osób prywatnych.  Wybierz dział lub grupę oprogramowania i zapoznaj się z wersją demo oraz opisem. Programy do fakturowania, gospodarka magazynowa, noty korygujące, biura rachunkowe, świadectwa, bazy danych, adresy, dyplomy, oprogramowanie dla oświaty, nauczycieli i wychowawców. Katalogowanie zbiorów bibliotecznych.