Usługi Komputerowe
Michał Litkiewicz
Romanowskiego 30C/6
81-185 Gdynia

604 803 990
info@litkiewicz.pl
Home Galeria Serwis Poczta
 • Szkoły
  Firmy
  Biura rachunkowe
  Hurtownie i sklepy
  Pensjonaty, hotele, schroniska
  Mały biznes
  ln

Lotto oraz Mini Lotto czyli zabawa z liczbami i ich statystyką.
O programie

Baza wyników dla modułu Lotto zawiera wszystkie dane począwszy od stycznia 1957 roku, zaś baza wyników Mini Lotto – od marca 1976 roku.
Program pokazuje statystykę wyników, podając wartość max i min występowania liczby oraz informację na temat występowania dwójek i trójek w kolejności oraz liczb parzystych i nieparzystych.

Obsługa programu
1.Tryb losowania umożliwia pominięcie w losowanym zestawie szóstek, piątek itd...o ile w zbiorze wyników już taki zestaw istniał.
2.Opcja Warunki umożliwia wymuszenie w losowanym zestawie liczb, tak aby spełniony był wybrany warunek.
3.Opcja Wymuszenia powoduje umieszczenie w losowanym zestawie liczby max, min, sześciu liczb które w bazie wyników miały najmniejszą częstość występowania lub umożliwia wybranie jednej, dowolnej liczby .
4.Opcja Ostatnie losowanie powoduje pominięcie w losowanym zestawie dwójki lub trójki o ile wystąpiły one w ostatnim losowaniu, lub pominiecie dowolnej liczby o ile wystąpiła ona w zdefiniowanej ilości ostatnich losowań.

Aktualizacja
Dzięki wbudowanej opcji aktualizacji, możesz w każdej chwili sprawdzić czy pojawiła się nowsza wersja programu oraz nowa baza wyników losowań.
Pamięć wyników
Losowany zestaw liczb można umieścić w pamięci wyników. Umożliwi to późniejsze szybkie sprawdzenie wyników po wpisaniu ich do pola Wpisz liczby...
Wykres
Wykres zawiera dane z bazy wyników, dane z bazy własnych losowań oraz zaznaczoną wartość max występowania danej liczby. Dodatkowo podczas losowania na wykresie umieszczane są dane wygenerowane jako zestaw do losowania.
Odszukanie liczb w bazie
Wpisując dowolna sekwencje liczb oddzielonych średnikiem w polu Wpisz liczby... i naciskając przycisk Szukaj można sprawdzić czy i ile razy sekwencja ta wystąpiła w całej bazie wyników
Nazwa programu
Lotto
Wersja
1.13
Cena
darmowy
Pobieranie
lotto.exe

Zasady rejestracji oprogramowania.

Nową formą autoryzacji programów jest autoryzacja przez wpisanie klucza aktywującego program. Wszystkie programy dostosowane do tej formy posiadają w opcji Dodatki górnego menu opcję Rejestracja. Po jej uruchomieniu zobaczysz okno rejestracji produktu wraz z krótką instrukcją. Zasadniczym elementem takiej rejestracji jest wygenerowany unikatowy numer ID Twojego produktu. Na jego podstawie otrzymasz kod aktywujący.
Przepisz ten numer bardzo starannie i pocztą elektroniczna ( w niektórych przypadkach też telefonicznie) wyślij ten numer na adres firmy. Nie zapomnij napisać jakiego produktu on dotyczy oraz jakiej wersji ( dla różnych wersji tego samego produktu kody aktywacyjne mogą być inne). Otrzymasz kod który następnie musisz wpisać do odpowiedniego pola.
Po wpisaniu klucza uruchom przycisk Rejestracja, zamknij program i uruchom go powtórnie. Jeżeli proces rejestracji przebiegł bez problemów, Twój produkt z wersji demo przejdzie w pełną wersję komercyjną. Jeżeli teraz uruchomisz opcję Rejestracja, zobaczysz obok numeru ID także numer Twojego klucza. Zapisz ten numer. Będzie Ci on potrzebny w przypadku kolejnej instalacji o ile taka konieczność zajdzie.
Powtórna rejestracja oprogramowania.

1. Ponowne ustalenie klucza aktywacyjnego jest płatne i wynosi 15 zł . Firma zastrzega sobie prawo do odstąpienia od pobierania opłaty w sytuacjach losowo uzasadnionych.
3. Opłaty za ponowne ustalenie klucza dokonasz przelewem koniecznie z dopiskiem zawierającym nazwę klienta, dane do korespondencji, adres E-mail oraz nazwę i wersję programu.
4. Opłata 15 zł brutto dotyczy ustalenia klucza niezależnie od programu którego ten klucz dotyczy.
5. Na adres podany na przelewie zostanie wysłany rachunek na kwotę przelewu.
6. Po realizacji przelewu na adres skrzynki pocztowej zostanie wysłany nowy kod aktywacyjny.
Licencja.

Akceptacja licencji jest jednoznaczna z zawarciem umowy między kupującym a autorem. Przedmiotem tej umowy jest zakup programu w wersji "Jaki jest" co wynika z możliwości nieograniczonego zapoznania się ze wszystkimi jego opcjami na podstawie udostępnionych wersji demonstracyjnych. Zakup programu będzie traktowany jako pełna jego akceptacja.
Serwis oprogramowania dla firm, biur i osób prywatnych.  Wybierz dział lub grupę oprogramowania i zapoznaj się z wersją demo oraz opisem. Programy do fakturowania, gospodarka magazynowa, noty korygujące, biura rachunkowe, świadectwa, bazy danych, adresy, dyplomy, oprogramowanie dla oświaty, nauczycieli i wychowawców. Katalogowanie zbiorów bibliotecznych.