Usługi Komputerowe
Michał Litkiewicz
Romanowskiego 30C/6
81-185 Gdynia

604 803 990
info@litkiewicz.pl
Home Galeria Serwis Poczta
 • Szkoły
  Firmy
  Biura rachunkowe
  Hurtownie i sklepy
  Pensjonaty, hotele, schroniska
  Mały biznes
  ln

Faktury, rachunki i gospodarka magazynowa.
O programie

Moduł startowy pakietu umożliwia zarządzanie poszczególnymi programami wchodzącymi w skład pakietu.  Program wymaga logowania. Pierwsze uruchomienie programu wymaga wpisania słowa „administrator” w polu loginu oraz ciągu znaków „1234” w polu hasła.
Baza klientów jest modułem umożliwiającym rejestracje klientów. Wpisanie danych o kliencie ułatwi w przyszłości wystawianie nowych dokumentów dla tego klienta. Jednocześnie baza ta jest podstawą do kontroli płatności za już wystawione rachunki/faktury.
Magazyn towarów obsługuje do pięciu różnych magazynów. Sam decydujesz o ich nazwie. Magazyn podzielony na karty magazynowe umożliwia tworzenie cen w trzech kategoriach liczonych zarówno od kierunku netto jak i od kierunku brutto.
Baza dostawców jest modułem wspomagającym pracę magazynu i umożliwia rejestrację dostawców towaru.
Terminarz zajęć.

Możesz zaplanować swoje zadania z dowolnym wyprzedzeniem. Program w odpowiednim momencie przypomni Ci o Twoich planach wyświetlając stosowny komunikat.
Fakturowanie jest modułem umożliwiającym przygotowanie zarówno rachunków jak i faktur vat , dokumentów korygujących oraz Pro Forma. Każdy dokument jest zapisany jako oddzielny wpis. Kontrola płatności. Zestawienia. Fakturowanie jest wspomagane bazą klientów oraz magazynem.
Rejestr faktur Vat z podziałem na dokumenty krajowe i unijne. Możliwość definiowania własnych stawek podatku. Wydruk pionowy lub poziomy. Szybki podgląd wyliczeń.
Nazwa programu
Faktura 8
Wersja
8.07
Cena
80 zł
Pobieranie
faktura8.exe

Zasady rejestracji oprogramowania.

Nową formą autoryzacji programów jest autoryzacja przez wpisanie klucza aktywującego program. Wszystkie programy dostosowane do tej formy posiadają w opcji Dodatki górnego menu opcję Rejestracja. Po jej uruchomieniu zobaczysz okno rejestracji produktu wraz z krótką instrukcją. Zasadniczym elementem takiej rejestracji jest wygenerowany unikatowy numer ID Twojego produktu. Na jego podstawie otrzymasz kod aktywujący.
Przepisz ten numer bardzo starannie i pocztą elektroniczna ( w niektórych przypadkach też telefonicznie) wyślij ten numer na adres firmy. Nie zapomnij napisać jakiego produktu on dotyczy oraz jakiej wersji ( dla różnych wersji tego samego produktu kody aktywacyjne mogą być inne). Otrzymasz kod który następnie musisz wpisać do odpowiedniego pola.
Po wpisaniu klucza uruchom przycisk Rejestracja, zamknij program i uruchom go powtórnie. Jeżeli proces rejestracji przebiegł bez problemów, Twój produkt z wersji demo przejdzie w pełną wersję komercyjną. Jeżeli teraz uruchomisz opcję Rejestracja, zobaczysz obok numeru ID także numer Twojego klucza. Zapisz ten numer. Będzie Ci on potrzebny w przypadku kolejnej instalacji o ile taka konieczność zajdzie.
Powtórna rejestracja oprogramowania.

1. Ponowne ustalenie klucza aktywacyjnego jest płatne i wynosi 15 zł . Firma zastrzega sobie prawo do odstąpienia od pobierania opłaty w sytuacjach losowo uzasadnionych.
3. Opłaty za ponowne ustalenie klucza dokonasz przelewem koniecznie z dopiskiem zawierającym nazwę klienta, dane do korespondencji, adres E-mail oraz nazwę i wersję programu.
4. Opłata 15 zł brutto dotyczy ustalenia klucza niezależnie od programu którego ten klucz dotyczy.
5. Na adres podany na przelewie zostanie wysłany rachunek na kwotę przelewu.
6. Po realizacji przelewu na adres skrzynki pocztowej zostanie wysłany nowy kod aktywacyjny.
Licencja.

Akceptacja licencji jest jednoznaczna z zawarciem umowy między kupującym a autorem. Przedmiotem tej umowy jest zakup programu w wersji "Jaki jest" co wynika z możliwości nieograniczonego zapoznania się ze wszystkimi jego opcjami na podstawie udostępnionych wersji demonstracyjnych. Zakup programu będzie traktowany jako pełna jego akceptacja.
Serwis oprogramowania dla firm, biur i osób prywatnych.  Wybierz dział lub grupę oprogramowania i zapoznaj się z wersją demo oraz opisem. Programy do fakturowania, gospodarka magazynowa, noty korygujące, biura rachunkowe, świadectwa, bazy danych, adresy, dyplomy, oprogramowanie dla oświaty, nauczycieli i wychowawców. Katalogowanie zbiorów bibliotecznych.