Usługi Komputerowe
Michał Litkiewicz
Romanowskiego 30C/6
81-185 Gdynia

604 803 990
info@litkiewicz.pl
Home Galeria Serwis Poczta
 • Szkoły
  Firmy
  Biura rachunkowe
  Hurtownie i sklepy
  Pensjonaty, hotele, schroniska
  Mały biznes
  ln

Zarządzanie aplikacjami i dokumentami na płytach CD, DVD oraz urządzeniach PenDriv.
O programie

Program umożliwia przygotowanie samostartującej płyty CD, DVD lub urządzenia PenDrive.
Autostart powoduje uruchomienie modułu zarządzania dokumentami lub aplikacjami podzielonego na trzy tegorie – Praca, Dom i Czas wolny.
W każdej kategorii można wybrać uruchamianie aplikacji, dokumentów lub multimediów.

Przygotowanie projektu do nagrania.
1.Rozpakować zawartość na dysku lub partycji w głównym katalogu.
2.Sprawdzić zawartość po rozpakowaniu. Powinny powstać foldery np. C:/Add_Dok, C:/autorun.inf oraz C:/starter.exe
3.Na dysku lub partycji należy umieścić folder z dokumentami i aplikacjami. Może to być np. C:/Moje aplikacje
4.W folderze Moje aplikacje umieszczamy całą zawartość dokumentów, aplikacji i multimediów jaka ma być uruchamiana z poziomu menu startera.
5.Posługując się wbudowana pomocą dołączyć do listy w odpowiednie kategorii dokumenty, aplikacje lub pliki multimedialne.
6.Sprawdzić przyciskiem Uruchom poprawność wprowadzonych danych.
7.Folder Add_Dok oraz pliki autorun.inf i starter.exe można już nagrać na płytę CD, DVD lub przekopiować do urządzenia PenDrive.
8.W przypadku urządzenia PenDrive, nie na wszystkich typach tego urządzenia i nie we wszystkich komputerach będzie poprawnie działał autostart.
9.Jeżeli projekt został nagrany na płycie CD, lub DVD, przyciski Dodaj do listy i Usuń z listy będą wyłączone.
Nazwa programu
AutoStart
Wersja
3.01
Cena
darmowy
Pobieranie
auto_start.exe

Zasady rejestracji oprogramowania.

Nową formą autoryzacji programów jest autoryzacja przez wpisanie klucza aktywującego program. Wszystkie programy dostosowane do tej formy posiadają w opcji Dodatki górnego menu opcję Rejestracja. Po jej uruchomieniu zobaczysz okno rejestracji produktu wraz z krótką instrukcją. Zasadniczym elementem takiej rejestracji jest wygenerowany unikatowy numer ID Twojego produktu. Na jego podstawie otrzymasz kod aktywujący.
Przepisz ten numer bardzo starannie i pocztą elektroniczna ( w niektórych przypadkach też telefonicznie) wyślij ten numer na adres firmy. Nie zapomnij napisać jakiego produktu on dotyczy oraz jakiej wersji ( dla różnych wersji tego samego produktu kody aktywacyjne mogą być inne). Otrzymasz kod który następnie musisz wpisać do odpowiedniego pola.
Po wpisaniu klucza uruchom przycisk Rejestracja, zamknij program i uruchom go powtórnie. Jeżeli proces rejestracji przebiegł bez problemów, Twój produkt z wersji demo przejdzie w pełną wersję komercyjną. Jeżeli teraz uruchomisz opcję Rejestracja, zobaczysz obok numeru ID także numer Twojego klucza. Zapisz ten numer. Będzie Ci on potrzebny w przypadku kolejnej instalacji o ile taka konieczność zajdzie.
Powtórna rejestracja oprogramowania.

1. Ponowne ustalenie klucza aktywacyjnego jest płatne i wynosi 15 zł . Firma zastrzega sobie prawo do odstąpienia od pobierania opłaty w sytuacjach losowo uzasadnionych.
3. Opłaty za ponowne ustalenie klucza dokonasz przelewem koniecznie z dopiskiem zawierającym nazwę klienta, dane do korespondencji, adres E-mail oraz nazwę i wersję programu.
4. Opłata 15 zł brutto dotyczy ustalenia klucza niezależnie od programu którego ten klucz dotyczy.
5. Na adres podany na przelewie zostanie wysłany rachunek na kwotę przelewu.
6. Po realizacji przelewu na adres skrzynki pocztowej zostanie wysłany nowy kod aktywacyjny.
Licencja.

Akceptacja licencji jest jednoznaczna z zawarciem umowy między kupującym a autorem. Przedmiotem tej umowy jest zakup programu w wersji "Jaki jest" co wynika z możliwości nieograniczonego zapoznania się ze wszystkimi jego opcjami na podstawie udostępnionych wersji demonstracyjnych. Zakup programu będzie traktowany jako pełna jego akceptacja.
Serwis oprogramowania dla firm, biur i osób prywatnych.  Wybierz dział lub grupę oprogramowania i zapoznaj się z wersją demo oraz opisem. Programy do fakturowania, gospodarka magazynowa, noty korygujące, biura rachunkowe, świadectwa, bazy danych, adresy, dyplomy, oprogramowanie dla oświaty, nauczycieli i wychowawców. Katalogowanie zbiorów bibliotecznych.