Usługi Komputerowe
Michał Litkiewicz
Romanowskiego 30C/6
81-185 Gdynia

604 803 990
info@litkiewicz.pl
Home Galeria Serwis Poczta
 • Szkoły
  Firmy
  Biura rachunkowe
  Hurtownie i sklepy
  Pensjonaty, hotele, schroniska
  Mały biznes
  ln

Program do zarządzania bazą apartamentów.
O programie

Baza apartamentów . Każdy apartament jest reprezentowany formatką zawierającą numer, szczegółowy opis pokoju oraz polami umożliwiającymi wpis danych personalnych i adresowych gościa ( zameldowanie). Dla zameldowanego gościa otwiera się rejestr dodatkowych kosztów ( Internet, korty, konsumpcja itd.).
Terminarz zastąpi zeszyt w którym notujesz rezerwacje na dowolny dzień dowolnego miesiąca i roku. Uruchom terminarz, wybierz datę i zanotuj zadania lub rezerwacje.
Pamiętaj aby pracę z programem zawsze rozpoczynać od terminarza. Przypomni Ci on wszystkie zadania na dany dzień. Nigdy już nie zapomnisz co masz zrobić lub kto ma przyjechać.
Do Twojego pensjonatu przyjeżdżają goście którzy zadowoleni z pobytu być może chętnie przyjadą powtórnie.  Pamiętaj więc aby w trakcie ich meldowania dopisać  dane do bazy stałych gości.
Drukowane dokumenty w rodzaju mini rachunku lub Kp i Kw możesz wzbogacić własnym papierem firmowych. Zaprojektujesz go w edytorze tekstu stosując znaki wodne. Użyj do tego celu modułu drukarza w którym znajdziesz kilka gotowych wzorów. Na ich bazie możesz zaprojektować własne.
Rozliczenie gościa na koniec pobytu uwzględnia zarówno noclegi jak i inne koszty w rodzaju konsumpcji, transportu, Internetu itp.
Uruchamiając przycisk podliczenia zobaczysz natychmiast łączną kwotę do zapłaty. Możesz wydrukować mini rachunek dla gościa lub dokument Kp.
Nazwa programu
Apartamenty
Wersja
1.14
Cena
200 zł
Pobieranie
apartamenty.exe

Zasady rejestracji oprogramowania.

Nową formą autoryzacji programów jest autoryzacja przez wpisanie klucza aktywującego program. Wszystkie programy dostosowane do tej formy posiadają w opcji Dodatki górnego menu opcję Rejestracja. Po jej uruchomieniu zobaczysz okno rejestracji produktu wraz z krótką instrukcją. Zasadniczym elementem takiej rejestracji jest wygenerowany unikatowy numer ID Twojego produktu. Na jego podstawie otrzymasz kod aktywujący.
Przepisz ten numer bardzo starannie i pocztą elektroniczna ( w niektórych przypadkach też telefonicznie) wyślij ten numer na adres firmy. Nie zapomnij napisać jakiego produktu on dotyczy oraz jakiej wersji ( dla różnych wersji tego samego produktu kody aktywacyjne mogą być inne). Otrzymasz kod który następnie musisz wpisać do odpowiedniego pola.
Po wpisaniu klucza uruchom przycisk Rejestracja, zamknij program i uruchom go powtórnie. Jeżeli proces rejestracji przebiegł bez problemów, Twój produkt z wersji demo przejdzie w pełną wersję komercyjną. Jeżeli teraz uruchomisz opcję Rejestracja, zobaczysz obok numeru ID także numer Twojego klucza. Zapisz ten numer. Będzie Ci on potrzebny w przypadku kolejnej instalacji o ile taka konieczność zajdzie.
Powtórna rejestracja oprogramowania.

1. Ponowne ustalenie klucza aktywacyjnego jest płatne i wynosi 15 zł . Firma zastrzega sobie prawo do odstąpienia od pobierania opłaty w sytuacjach losowo uzasadnionych.
3. Opłaty za ponowne ustalenie klucza dokonasz przelewem koniecznie z dopiskiem zawierającym nazwę klienta, dane do korespondencji, adres E-mail oraz nazwę i wersję programu.
4. Opłata 15 zł brutto dotyczy ustalenia klucza niezależnie od programu którego ten klucz dotyczy.
5. Na adres podany na przelewie zostanie wysłany rachunek na kwotę przelewu.
6. Po realizacji przelewu na adres skrzynki pocztowej zostanie wysłany nowy kod aktywacyjny.
Licencja.

Akceptacja licencji jest jednoznaczna z zawarciem umowy między kupującym a autorem. Przedmiotem tej umowy jest zakup programu w wersji "Jaki jest" co wynika z możliwości nieograniczonego zapoznania się ze wszystkimi jego opcjami na podstawie udostępnionych wersji demonstracyjnych. Zakup programu będzie traktowany jako pełna jego akceptacja.
Serwis oprogramowania dla firm, biur i osób prywatnych.  Wybierz dział lub grupę oprogramowania i zapoznaj się z wersją demo oraz opisem. Programy do fakturowania, gospodarka magazynowa, noty korygujące, biura rachunkowe, świadectwa, bazy danych, adresy, dyplomy, oprogramowanie dla oświaty, nauczycieli i wychowawców. Katalogowanie zbiorów bibliotecznych.