Usługi Komputerowe
Michał Litkiewicz
Romanowskiego 30C/6
81-185 Gdynia

604 803 990
info@litkiewicz.pl
Home Galeria Serwis Poczta
 • Szkoły
  Firmy
  Biura rachunkowe
  Hurtownie i sklepy
  Pensjonaty, hotele, schroniska
  Mały biznes
  ln

Program zarządzający bazą  adresową.
O programie

Program Adresy to prosta baza teleadresowa. Zawiera podstawowe informacje o wpisanym kontakcie. Umożliwia prowadzenie notatek na temat kontaktu widniejącego na liście. Notatki można prowadzić w oparciu o notatnik tematyczny. Z poziomu aplikacji można drukować koperty oraz wysyłać pocztę na podany w informacjach adres.
Aby dodać nowy kontakt do listy, należy uruchomić przycisk Dodaj. Po podaniu nazwy, zadanie zostanie dopisane do końca listy.
Aby skasować kontakt występujący na liście, należy wskazać go , a następnie uruchomić przycisk Usuń. Po potwierdzeniu operacji, kontakt zostanie skasowane z listy.
Dla każdego wpisanego kontaktu można prowadzić notatki. Notatki dzielone są na tematy. Każdy temat jest oddzielnie prowadzony w notatniku.

Adresowanie kopert odbywa się po uruchomieniu przycisku „Adresuj kopertę”. Dane nadawcy są pobierane z okienka O mnie, zaś dane odbiorcy z bazy adresowej. W module wydruku koperty można dodatkowo zdefiniować rozmiary kopert, zdecydować o kolorze wydruku oraz dołączyć do wydruku znak wodny.

Do każdego kontaktu wpisanego na listę można dołączyć zdjęcie w formacie *.JPG
Zdjęcie należy odszukać w odpowiedniej lokalizacji za pomocą przycisku „Szukaj zdjęcia”.
Dobre efekty daje dołączenie zdjęcia zrobionego w orientacji pionowej. Dla zdjęć „poziomych” następuje zniekształcenie proporcji.

Na podany w danych adres poczty elektronicznej można wysłać wiadomoœć wraz z załącznikiem.
Należy pamiętać iż wysyłanie wiadomoœci odbywa się za pośrednictwem domyślnego klienta programu pocztowego i dlatego należy w swoim programie pocztowym sprawdzić czy wiadomości zostały wysłane do odbiorców
Nazwa programu
Adresy
Wersja
1.19
Cena
45 zł
Pobieranie
adresy.exe

Zasady rejestracji oprogramowania.

Nową formą autoryzacji programów jest autoryzacja przez wpisanie klucza aktywującego program. Wszystkie programy dostosowane do tej formy posiadają w opcji Dodatki górnego menu opcję Rejestracja. Po jej uruchomieniu zobaczysz okno rejestracji produktu wraz z krótką instrukcją. Zasadniczym elementem takiej rejestracji jest wygenerowany unikatowy numer ID Twojego produktu. Na jego podstawie otrzymasz kod aktywujący.
Przepisz ten numer bardzo starannie i pocztą elektroniczna ( w niektórych przypadkach też telefonicznie) wyślij ten numer na adres firmy. Nie zapomnij napisać jakiego produktu on dotyczy oraz jakiej wersji ( dla różnych wersji tego samego produktu kody aktywacyjne mogą być inne). Otrzymasz kod który następnie musisz wpisać do odpowiedniego pola.
Po wpisaniu klucza uruchom przycisk Rejestracja, zamknij program i uruchom go powtórnie. Jeżeli proces rejestracji przebiegł bez problemów, Twój produkt z wersji demo przejdzie w pełną wersję komercyjną. Jeżeli teraz uruchomisz opcję Rejestracja, zobaczysz obok numeru ID także numer Twojego klucza. Zapisz ten numer. Będzie Ci on potrzebny w przypadku kolejnej instalacji o ile taka konieczność zajdzie.
Powtórna rejestracja oprogramowania.

1. Ponowne ustalenie klucza aktywacyjnego jest płatne i wynosi 15 zł . Firma zastrzega sobie prawo do odstąpienia od pobierania opłaty w sytuacjach losowo uzasadnionych.
3. Opłaty za ponowne ustalenie klucza dokonasz przelewem koniecznie z dopiskiem zawierającym nazwę klienta, dane do korespondencji, adres E-mail oraz nazwę i wersję programu.
4. Opłata 15 zł brutto dotyczy ustalenia klucza niezależnie od programu którego ten klucz dotyczy.
5. Na adres podany na przelewie zostanie wysłany rachunek na kwotę przelewu.
6. Po realizacji przelewu na adres skrzynki pocztowej zostanie wysłany nowy kod aktywacyjny.
Licencja.

Akceptacja licencji jest jednoznaczna z zawarciem umowy między kupującym a autorem. Przedmiotem tej umowy jest zakup programu w wersji "Jaki jest" co wynika z możliwości nieograniczonego zapoznania się ze wszystkimi jego opcjami na podstawie udostępnionych wersji demonstracyjnych. Zakup programu będzie traktowany jako pełna jego akceptacja.
Serwis oprogramowania dla firm, biur i osób prywatnych.  Wybierz dział lub grupę oprogramowania i zapoznaj się z wersją demo oraz opisem. Programy do fakturowania, gospodarka magazynowa, noty korygujące, biura rachunkowe, świadectwa, bazy danych, adresy, dyplomy, oprogramowanie dla oświaty, nauczycieli i wychowawców. Katalogowanie zbiorów bibliotecznych.